Andrew Davis

Jesteśmy agencją marketingową stworzoną z pasji i przyjaźni. Śledzimy trendy, ale ślepo za nimi nie podążamy. Najważniejsze są dla nas skrojone na miarę pomysły i efekty, jakie można dzięki nim osiągnąć. Rozumiemy się bez słów, mamy intuicję i wierzymy, że każdy projekt to morze kreatywnych możliwości. Bo sukces klienta to nasz sukces.

Treść buduje relacje. Relacje budowane są na zaufaniu. Zaufanie jest motorem sprzedaży.

                      

Halszka
Nie boi się wyzwań. Dziennikarz z zawodu, marketingowiec z pasji. Zrezygnowała z bycia urzędnikiem państwowym i z przytupem weszła w świat marketingu internetowego. Fascynuje ją SEO, Google Analytics, analiza danych, tworzenie treści reklamowych i zabawa słowem. Gandalf Biały content marketingu. Posiadaczka kilku certyfikatów ułatwiających marketingowe życie. W tym duecie jest „ złym gliną”. 😀

Klaudia
Uważa, że marka nieobecna w social mediach jest przegraną. Nieustannie poszerza swoją wiedzą i śledzi najnowsze trendy. Nie ukrywa, że w internecie czuje się, jak ryba w wodzie. Jedi Master social mediów i wszystkiego co z nimi związane. Wulkan energii, kreatywność to jej drugie imię. Fantastyczny bloger, świat influencerów nie ma przed nią tajemnic. Najbardziej pozytywna osoba na świecie.